Oferty pracy

 

Analityk

 

GŁÓWNE ZADANIA:

- Monitorowanie bieżącej sytuacji rynkowej, analiza konkurencj oraz nowych trendów w branży

- Wykonywanie zleconych analiz biznesowych, finansowych i rynkowych

- Wsparcie Dyrektora Sprzedaży.

 

WYMAGANIA:

- Ukończone studia o profilu ekonomicznym lub matematycznym

- Ogólna wiedza teoretyczna z zakresu bankowości, finansów przedsiębiorstw i strategii

- Mile widziane doświadczenia zdobyte w branży finansowej

- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

- Umiejętność wyszukiwania, analizy i interpretacji danych finansowych oraz biznesowych;

- Umiejętność syntezy i prezentacji danych

 

OFERUJEMY:

- UMOWĘ O PRACĘ + KONKURENCYJNE WYNAGRODZENIE

- Pracę w szybko rozwijającej się firmie

- Środowisko wspierające rozwój i nastawione na osiąganie sukcesów

- Pracę w dynamicznym zespole pełnym ambitnych i wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów

- Nowoczesne narzędzia do wykorzystania w pracy

 

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: kariera@dopozyczka.pl.

W tytule e-maila prosimy o wpisanie: Analityk

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niniejszego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”


Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.

Maksymalna wysokość i okres pierwszej pożyczki to 2000 zł i 2 miesiące. Opłata rejestracyjna, która jest niezwłocznie zwracana wnioskodawcy, wynosi 1 grosz (gdy Klient dokonuje opłaty rejestracyjnej na konto w jednym z banków, w którym Spółka posiada swoje konto) lub 1 złoty gdy Klient korzysta z systemu szybkich płatności. Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 2000 zł; całkowita kwota do spłaty 2000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 60 dni. Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 73% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1500 zł; całkowita kwota do spłaty 2265 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 765 zł; umowa na 9 miesięcy. Stan na 05.01.2017. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Pożyczkodawcą jest Mini Money sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa, NIP 5272774474, REGON 364938313, KRS 0000627479.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Mini Money sp. z o. o. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Mini Money sp. z o. o. a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.